Var
Karaca Eko Set 4 Parça Tencere Seti Violet

Stoktan Hızlı Gönderi, Süper Fiyat!

Kargo Ücreti 6,90 TL

Kargoya Veriliş Süresi: 1 - 2 İş Günü

Tek Çekim / Havale
507,00 TL
674,31 TL
  • 523,90 TL

 

Düdüklünüzü gerektiği zaman şık bir tencere olarak da kullanmak ister misiniz?

Karaca Eko Set 4 Parça Violet değiştirilebilir kapak özelliği sayesinde tek ürünü hem tencere hem de düdüklü olarak kullanabilmenize olanak tanıyor. Çoğu yemeği yaparken düdüklü ile ön pişirmesini yapıp sonra da başka tencerede yemeği pişirmeye devam ederiz. Hal böyle olunca da mutfakta bulaşık birikir. Bayanların mutfaktaki rahatını düşünen Karaca, artık iki emekle yemek pişirme derdine son veriyor. Tek yapmanız gereken ön pişirme işlemini tamamladıktan sonra kapağı değiştirmek, düdüklünüz bir anda şık bir tencereye dönüşüyor... Karaca Eko Set 4 Parça Kırmızı'nın size sağladığı bu kolaylık sayesinde; ailecek yiyeceğiniz yemekler için küçük boy, yemeğe misafiriniz geleceği zaman da büyük boy bir düdüklünüz oluyor.

Karaca Eko Set 4 Parça Violet (Mor) 

7 Litre ve 4 Litre 

Paslanmaz Çelik

 

 


Ürün özellikleri üretici-distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan %100 garanti edilememektedir. Ürün bilgileri haber verilmeksizin değiştirilebilir.

  • Tencere Seti
  • Violet (Mor)
avatar
13.03.2017


Ürün orjinal paketinde olmasına rahmen,firma tarafından tekrardan zarargörmeyecek bir şekilde çok güzel  paketlenmiş.Orjinal ürün,hızlıkargo,güvenilir mağaza,güvenilir site teşekürler...

avatar
17.05.2016


Sorunsuz alışveriş teşekkürler

avatar
17.05.2016


Sorunsuz alışveriş teşekkürler

Yorum Yap