Yok
Karaca Eko Set Düdüklü Tencere Seti Kırmızı
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürün temin edilebilir olduğu zaman sizi bilgilendirebilmemiz için aşağıda ki alana e-posta adresinizi yazıp, "Haber Ver" butonunu tıklayabilirsiniz.


Düdüklünüzü gerektiği zaman şık bir tencere olarak da kullanmak ister misiniz? Karaca Eko Set 4 Parça Kırmızı değiştirilebilir kapak özelliği sayesinde tek ürünü hem tencere hem de düdüklü olarak kullanabilmenize olanak tanıyor. Çoğu yemeği yaparken düdüklü ile ön pişirmesini yapıp sonra da başka tencerede yemeği pişirmeye devam ederiz. Hal böyle olunca da mutfakta bulaşık birikir. Bayanların mutfaktaki rahatını düşünen Karaca, artık iki emekle yemek pişirme derdine son veriyor. Tek yapmanız gereken ön pişirme işlemini tamamladıktan sonra kapağı değiştirmek, düdüklünüz bir anda şık bir tencereye dönüşüyor... Karaca Eko Set 4 Parça Kırmızı'nın size sağladığı bu kolaylık sayesinde; ailecek yiyeceğiniz yemekler için küçük boy, yemeğe misafiriniz geleceği zaman da büyük boy bir düdüklünüz oluyor.

Karaca Eko Set 4 Parça Kırmızı

6,5 Litre ve 4 Litre 

Paslanmaz Çelik 


Ürün özellikleri üretici-distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan %100 garanti edilememektedir. Ürün bilgileri haber verilmeksizin değiştirilebilir.

  • Tencere Seti
avatar
01.03.2017


Ürün kısa sürede elime ulaştı ambalajına özen gösterimiş mağazayaTeşekkür ederim.

avatar
24.11.2016


Hizmetiçin tşk...

avatar
22.11.2016


Hizli gonderi sorunsuz alisveris

avatar
15.06.2016


paketleme güzel teşekkürler

Yorum Yap

Ürün stokta olmadığı için taksit seçeneklerini gösteremiyoruz.