Yok
Karaca Hatır Moduna Göre Latte Türk Kahvesi Makinesi LATTE
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürün temin edilebilir olduğu zaman sizi bilgilendirebilmemiz için aşağıda ki alana e-posta adresinizi yazıp, "Haber Ver" butonunu tıklayabilirsiniz.


Karaca Hatır Moduna Göre Türk Kahve Makinesi


Fincan Kapasitesi

Yenilikçi teknolojisi sayesinde her evin ihtiyacı olan kahve makinesi Karaca markasının en çok ilgi gören ürünlerinden biridir. 5 fincan kapasitesi ile en geniş ailelerin bile kullanımına uygun olan kahve makinesi ile hızlı ve lezzetli kahve yapımı mümkün olabilir.


Güçlü Yapı

735 Watt çalışma gücü ile asla yarı yolda bırakmayan kahve makinesi ile kullanıcılar lezzetini asla kaybetmeden tam kıvamında kahvelerini kusursuz bir şekilde yapabilir. Saniyeler içerisinde kahveyi mükemmel şekilde oluşturur.


Otomatik Kapanma

Kahve makinesi lezzetli kahveleri oluşturduktan sonra otomatik kapanma özelliği sayesinde kendiliğinden kapanabilir. Bu sayede kullanıcılar otomatik bir şekilde gücü keserek manuel bir işlem yapmak zorunda kalmaz.Su Hacmi

300 ml su kapasitesi bulunan kahve makinesinin her zaman profesyonel deneyim sunan ayrıcalıklı yapısı ile her defasında hazneye su koymak zorunda kalınmaz. Aynı anda 5 kişilik kahve tam kıvamında dakikalar içerisinde hazırlanır.


Su Seviye Göstergesi

Makinenin içerisinde bulunan su seviye göstergesi sayesinde kullanıcılar cihazda ne kadar su kaldığını konforlu bir şekilde gözlemeyebilir. Zahmetsiz bir deneyim yaşayan kullanıcılar yalnızca kahve ve şekerini ilave eder.


Taşma Emniyeti

Yüksek kalitesi ve dayanıklı malzemesi sayesinde taşma emniyeti ile güvenilir bir yapı oluşturan kahve makinesi kullanıcılar için emniyet sunar. Daima istenen kahve lezzetini profesyonel bir şekilde oluşturur ve kullanım kolaylığı geliştirir.

 

 


Ürün özellikleri üretici-distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan %100 garanti edilememektedir. Ürün bilgileri haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Yorum Yap

Ürün stokta olmadığı için taksit seçeneklerini gösteremiyoruz.