Var
Rowenta ROW RQ3724TR Compact Power Cyclonic Elektrikli Süpürge

Rowenta ROW RQ3724TR Compact Power Cyclonic Elektrikli Süpürge

Kargo Ücreti 29,38 TL

Kargoya Veriliş Süresi: 1 İş Günü

Tek Çekim / Havale
830,00 TL
831,00 TL
  • 846,90 TL

Rowenta ROW RQ3724TR Compact Power Cyclonic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

 

Üstün Performans

 

Kullanımı kolay bir elektrikli süpürge olduğu için sert zeminlerde bile üstün başarı sağlar. Toz salınımında performans sağlayan Rowenta elektrikli süpürgeler, saklama ve taşıma becerileriyle sizleri memnun bırakırlar.


Enerji Tasarrufu

 

A sınıfı enerji tasarrufu sağlayarak daha az elektrikle daha çok iş yapar. Hem doğayı korumuş olursunuz hem aile bütçeniz için tasarruf yapma imkanına kavuşursunuz.


Hayvan severler İçin Fırsat

 

Mini turbo fırçası ile evcil hayvan besleyenlerin daha kolay temizlik yapmalarına imkan tanır. Evinizdeki kıl ve tüyleri hızlı bir şekilde temizler. Ayrıca evcil hayvanlarınızın eve getirebileceği her türlü mikrop ve bakteriyi engellemiş olur.


Onarım ve Bakım Seçenekleri

 

Dünya üzerinde 6500 onarım merkezi ile elektrikli süpürgenizi kırılma, çıkma, onarım ve bakım gerektiren alanlarda güvenli bir şekilde uzmanlara teslim edebilirsiniz. 10 Y + için hızlı yedek parça tedariki ve düşük ücretli parça teslimi mümkündür.


Elektrikli Süpürge Temizliği

 

Elektrikli süpürgeniz akıllı temizleme özelliği sayesinde tozu kolayca kontrol edebilir. Sadece 4 etkili hareketle toz haznenizi tüm kirlerden rahatlıkla kurtarabilirsiniz.


Toz Filtreleme

 

Motorun önüne konulmuş köpük filtre en küçük toz parçalarını ve mikrobu yakalar. Toz ve hava ayrımında gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Güçlü verimliliği olduğundan sizleri temizlik konusunda yüzüstü bırakmaz.

 


Ürün özellikleri üretici-distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan %100 garanti edilememektedir. Ürün bilgileri haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Yorum Yap