Var
Tefal FV1840 Maestro Plus 2300 W Buharlı Ütü

Tefal FV1840 Maestro Plus 2300 W Buharlı Ütü

Kargo Ücreti 8,90 TL

Kargoya Veriliş Süresi: 1 - 2 İş Günü

Tek Çekim / Havale
349,00 TL
  • 360,90 TL

Ürün Detayları

Tefal FV1840 Maestro Plus 2300 W Buharlı Ütü


Easy Glide Teknolojisi ile Mükemmel Kayganlık

Kaliteli bir ütü deneyimi için kaygan tabanlar olmazsa olmazdır. Tefal Maestro Plus 2300 W Buharlı Ütü easy glide teknolojisini kullanır ve mükemmel kayganlık sunar. Ütü, farklı kumaşların üzerinde bile adeta dans eder.

Güçlü Buhar Özelliği ile Kırışıkları Açın

120 g/dk şok buhar değeri ile kırışıklıkları açmak için çok zahmete girmeyeceksiniz. Şok buhar dışında 35 g/dk değerinde sürekli buhar özelliği bulunur. Dikey buhar özelliği ile ceket, gömlek gibi kıyafetlerinizin üzerinden geçebilirsiniz. Bu kıyafetlerde oluşan küçük kırışıklıklar, yıkanmaya gerek olmadan zahmetsiz bir şekilde açılabilir.


Geniş Su Haznesi

270 ml su haznesi ile dağ gibi biriken çamaşırlarınızı tek seferde ütülemek ister misiniz? Tefal Maestro Plus 2300 W Buharlı Ütü ile bu mümkün!

Yüksek Verimle, Tasarruflu Çalışma

2201 ile 2400 Watt güç arası çalışma ile ütünüzü kullanabilirsiniz. Bu sayede bir yandan enerji tüketimini en aza indirirken diğer yandan da faturalarınızdan tasarruf edeceksiniz.


Damlama Önleme Özelliği ile Çamaşırlarda Leke Yok!

Anti drip özelliğini kullanarak, çamaşırlarda su izlerinden kaynaklanan lekeleri yok edebileceksiniz. Tefal Maestro Plus 2300 W Buharlı Ütü, lekesiz, jilet gibi kıyafetler!


Kolay Temizlenen Tabanlar

Uzun süre ve yüksek verimle kullanım için ütü tabanı temizliğini kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

 


Ürün özellikleri üretici-distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan %100 garanti edilememektedir. Ürün bilgileri haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Yorum Yap