Yok
Veito CH 1800 XE Elektrikli Isıtıcı Beyaz
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürün temin edilebilir olduğu zaman sizi bilgilendirebilmemiz için aşağıda ki alana e-posta adresinizi yazıp, "Haber Ver" butonunu tıklayabilirsiniz.


- Genel Bakış -

Hafif alüminyum gövdesi ve taşıma aparatı sayesinde, CH1800 XE farklı odalara rahatlıkla taşınabilir. Cihazın üzerindeki anahtar kullanılarak ısıtma kapasitesi için iki kademeden biri seçilebilir. Yükseklik ayarı bulunduğu ortama uyum ve daha etkili kullanım sağlar. Isıtıcı devrilirse otomatik olarak kapanır. Anahtarı çevirin ve konforlu ısının keyfini çıkarın.

- Özellikler -

Yükseklik: 1290 mm
Genişlik: 400 mm
Derinlik: 400 mm
Yükseklik ayarı: 850-1290 mm
Besleme gerilimi: 220-240V AC
Frekans: 50/60Hz, tek faz
Maksimum güç: 1700W
Güç ayarı: 900W/1700W İki kademe

 


Ürün özellikleri üretici-distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan %100 garanti edilememektedir. Ürün bilgileri haber verilmeksizin değiştirilebilir.

  • 1700 Watt
  • C
avatar


İlk ürünümü şaşırtıcı bir şekilde memnun alarak satın aldım. Satınaldığım ürün siparişin alındığı ilk gün kargoya verildi. Oldukça sağlambir şekilde paketlenmiş. Zaten olması gereken bu ama piyasada hayalkırıklığı yaşayacağınız çok mağaza var. Aynı kalitede devam etmDevamı

Yorum Yap

Ürün stokta olmadığı için taksit seçeneklerini gösteremiyoruz.