Alışveriş

• Üye Olmak:
 
darkese.com internet mağazasında sipariş verebilmek için sadece bir kereye mahsus üye olmanız gerekmektedir.
Üye olurken kaydettiğiniz adres ve iletişim bilgilerinizle alışverişlerinizi çok daha hızlı tamamlarsınız.
Size özel sunulan kampanyalardan ve indirimlerden yararlanırsınız.
 
• Ürün arama:
 
Sol tarafta yer alan kategorilerimizde veya üst taraftaki arama kutusundan ürünlerimize erişebilirsiniz. Kategorilerimize ait ürün liste sayfalarında bulunan ürün özellikleri tercihlerinize göre filtreleyerek, aradığınız ürüne hızlıca ulaşabilirsiniz.
 
• Satın alma:
 
Almak istediğiniz ürünün detay sayfasından varsa rengi, ebadı gibi ürüne özgü özellikleri de seçerek keseye atabilirsiniz. Kesenizde ki ürünleri tüm sayfalarda yer alan sağ üstte ki "Kese'm" kısmından görebilirsiniz.
 
• Sipariş onaylama:
 
Kesenizde ki ürünleri "Alışverişi Tamamla" butonuna tıklayarak güvenli ödeme sayfamıza yönlendirilirsiniz. O sayfada; siparişinizin özetini görebilir, teslimat ve fatura adreslerinizi girebilir, alternatif ödeme metodlarımızdan birini kullanarak siparişinizi tek sayfadan hızlıca tamamlayabilirsiniz.
 
• Sipariş sonrası:
 
Hızlı ve kolay bir alışverişin ardından satın aldığınız ürünlerin listesini içeren bir bilgi postası elektronik posta hesabınıza yönlendirilir. Ardından siparişiniz teslim edilene kadar bilgilendirilerek ürününüz teslim edilir.
 
1 iş günü hazırlık süresi olan ürünler, hafta içi iş günleri saat 14:00'a kadar olan alımları kapsamaktadır. 14:00 sonrası alımlarını bir sonra ki iş günü hazırlanarak sevk edilmektedir.
 
Cumartesi günü saat 11:00'a kadar yapılan ve gönderim süresi 1 iş günü olan siparişleriniz aynı gün, 1 günden fazla gönderim süresi olan siparişler ise sonra ki ilk iş gününde işleme alınır.