Sık Sorulan Sorular

1. Üyelik ücreti var mı?

- Sitemize üyelik tamamen ücretsiz olup, üyelik bilgileriniz 3. taraflar ile asla paylaşılmamaktadır.

2. Ne için üye olmak zorundayım?

- Sitemize üye olduğunuzda üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca adres ve fatura bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olarak tarafımıza iletilmesini sağlamaktadır.

3. Neden bu kadar ucuz?

- Sanal mağazacılık gideri düşük olan ve rekabetin sert olduğu bir platform olduğu için fiyatlar müşteri lehine düşmektedir. Örneğin sanal mağaza için depo, sunucu ve az sayıda çalışan yeterli olurken, perekende satış için işlek bir yerde kirası yüksek olacak bir mağaza ve tasarım gideri ile daha yüksek sayıda personel gerekecektir. Tüm bunlar internet satış fiyatlarının düşmesine sebep olmaktadır.

4. Ürünler garantili mi?

- Evet. Satışımızda ki tüm ürünler üreticileri veya distribütörleri tarafından garantilidir. 

5. Neden alışverişlerimde TC Kimlik numaramı vermem gerekiyor?

- 29/08/2006 tarihli, 26274 sayili Resmi Gazetede teblig edildigi üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmistir. Firmanız adına aldığınız ürünler için firma Vergi Numaranız kullanılabilir. Ancak bireysel alışverişlerinizde T.C. kimlik numaranıza fatura kesilmesi zorunludur. İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Resmi sitesinden aşağıdaki linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

http://www.ivdb.gov.tr/duyurulan/yenimevzuat2006/vergikimlikno_gt3.htm

Veya; Maliye Bakanlığının 26.08.2006/26274 sayılı Vergi Kimlik Numarası Genel Tebliği’ni Resmi Gazete.org adresinden de görebilirsiniz.

http://www.resmi-gazete.org/tarih/20060829-13.htm

6. Size nasıl güvenebilirim?

Darkese.com olarak bugün Türkiye'nin önde gelen e-ticaret firmalarına ürün tedariği sağlıyor olup, ödemelerinizin havuza aktarıldığı pazaryeri siteleri ile de satış yapmaktayız. Tüm bu sitelerde ileri derece müşteri memnuniyeti sağlamış ve yüksek adetlerde satışı rakamı elde etmiş bulunuyoruz. 

Ayrıca kapıda ödeme hizmetimiz ile ürün kapınıza ulaştırılarak teslimanın gerçekleştiği anda ödemenizi alıyor, kargo teslimat görevlisinin herhangi bir olumsuzlukta tutacağı zabıt ile resmi bir belge elde etmiş oluyorsunuz. 

Tüm bunlar ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için 0850 840 53 73 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

akakce.com üzerinde önce ki müşterilerimizin mağazamız hakkında bıraktıkları yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.