Yok
Dewalt DCE0825D1G 10,8Volt/2,0 Ah Li-Ion Yeşil Çizgi Lazer Distomatı
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürün temin edilebilir olduğu zaman sizi bilgilendirebilmemiz için aşağıda ki alana e-posta adresinizi yazıp, "Haber Ver" butonunu tıklayabilirsiniz.


Dewalt DCE0825D1G 10,8Volt/2,0 Ah Li-Ion Yeşil Çizgi Lazer Distomatı Yeşil lazer ışın, insan gözüyle dört kat daha rahat görünürlük sağlayarak, mümkün olan en iyi görünürlüğe sahip olursunuz. Otomatik hizalama sayesinde 4° derece sapmaya kadar, uyarı vererek tekrar otomatik olarak hizalama yapar Kolay kullanım için 2 düğmeli çalıştırma ile yatay ve dikey ışın kullanma imkânı Kauçuk kaplı gövde ve kalın cam distomatı korur ve şantiye koşullarında kalibrasyonu sürdürmeyi sağlar Taşıma çantası aletin korunmasını ve ayarlarının düzgün şekilde kalmasını sağlar Mıknatıslı döner aparat ile metal yüzeylere kolayca tutturulur ve ayarlanır Lazer Sınıfı 2M Hizalama Hassaslığı +/- 0,3 mm/m Işın Sayısı 5 nokta, 2 çizgi Işın Yönü öne/sağa/sola/yukarı/aşağı nokta/yatay ve dikey çizgi İç Mekânda Görünürlük Alanı 30 m nokta lazer İç mekânda görünürlük alanı 15 m çizgi lazerde Otomatik Hizalama Mesafesi +/- 4 ° Sehpa Bağlantısı 1,4” ±0.3 mm/m hassaslığında otomatik hizalama Ağırlık 2,0 Kg Standart Ekipman; Akü şarj cihazı, ağır hizmet tip taşıma çantası

Ürün özellikleri üretici-distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan %100 garanti edilememektedir. Ürün bilgileri haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Yorum Yap

Ürün stokta olmadığı için taksit seçeneklerini gösteremiyoruz.